Меню
Community Bible Study 

ПРОЦЕС ОРГАНІЗАЦІЇ

Початок занять можна порівняти з підняттям по драбині; потрібно зробити ряд кроків у вірному напрямку для того, щоб піднятись, куди потрібно. Час від часу ви будете тратити велику кількість часу на першій ступені, але якщо будете молитись і очікувати результату, в кінці кінців ви досягнете останньої ступені. Час, розрахований на створення ефективних груп у вашій церкві дуже залежить від індивідуальних обставин.
1. Моліться
Якщо Господь поклав у вашому серці бажання розпочати групи по методиці CBS, моліться. Якщо ще цього не відбулось і ви самі не впевненні, моліться. Молитва відкриває закриті двері і дозволить Святому Духу працювати. Зрештою, це праця Господа, а не наша.
2. Проконсультуйтесь з пастором
Дуже важливо кожне служіння розпочинати з відома і благословення місцевого керівництва церкви. Чим більше пастор буде посвячений у справу і мотивований, тим більше буде підтримки у процесі організації і ведення служіння.
3. Зберіть команду
Команда – один з секретів успіху служіння. Важливо його починати і рухати з однодумцями. Перші кандидати для лідерських позицій повинні ознайомитись з методикою та пройти принаймні мінімальне навчання для отримання необхідних навичок по методу CBS. Один з варіантів – запросити представника нашого служіння для проведення презентації чи тренінгу з показовим уроком. Адже від лідера залежить дуже багато. Його вміння вести розмову в групі, створити цікаву та відкриту атмосферу, володіння методикою CBS буде впливати на якість проведення групи.
4. Прийміть рішення
Визначте час і місце зустрічі груп. Це може бути по домах або в церкві. Добре, якщо в церкві є можливість розділити людей на різні локації. Подумайте, як ви розподілите людей. Це можуть бути змішані групи, або окремо сестринські і братерські. Можуть бути дорослі, молодіжні, дитячі.
Поговоріть про те, в якому форматі буде проходити група. Можливо це взагалі будуть онлайн групи.
Вирішіть, яким буде наповнення і хто будуть відповідальними особами. Хто буде учасниками, чи всі вони є віруючими, якого вони віку?
5. Зберіть людей
Ви можете зробити загальне оголошення, роздати людям підготовлені буклети, сповістити в соціальних мережах, запрошувати особисто, зробити гугл-посилання для тих, хто бажає долучитись до груп

Розпочинайте з вступного уроку, де поясніть учасникам групи про суть методу і зацікавте у подальшому вивченні Біблії. І головне – постійно розвивайте дискусію, бо це те, що зближує і згуртовує. Мотивуйте і не примушуйте. Усе має відбуватись з доброї волі і бажанням. НЕ все буде гаразд відразу, але з часом учасники групи мають відчути смак вивчення Біблії і це стане основною причиною їх участі в групі.
Навчальні відео
© Copyright 2021 Community Bible Study Europe
сайт створили fstudio.