Меню
Community Bible Study 

НАША ІСТОРІЯ

Історія заснування CBS
Історія Спільноти Вивчення Біблії ґрунтується на молитві та сильному бажанні допомогти людям розвиватися в стосунках з Ісусом, досліджуючи Біблію. Ці дві складові лишаються актуальними аж до цього часу.
.
Спільне вивчення Біблії було розпочато Лі Кембелом у 1975 році в Bethesda, Maryland, USA. В результаті молитви понад 500 людей зареєструвалось в перший клас для вивчення Євангелії від Івана і незабаром після цього заняття почали поширюватись по всій країні.
У 1979 році служіння CBS розпочалось у Великобритані в Лондоні в результаті молитов Тери Сміт з Agape UK.

Далі CBS почало поширюватись по країнах Європи і в 1992 році виникає офіційне міжнародне служіння CBSI з класами в Європі, Центральній Америці, в регіоні Карибського моря, в Південній Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і Африці.

На сьогодні це служіння існує в 120 країнах світу, а його матеріали перекладені на більш як 80 мов світу. CBS намагається зібрати всіх у світі у Божому Слові.
Історія CBS в Україні
Служіння CBS в Україні має свій початок з організації семінару для лідерів домашніх груп, організатором якого виступила Ірпінська Біблійна Церква та безпосередньо сама місія «Спільне вивчення Біблії». Це сталось 6 квітня 2016 року. Семінар проводив пастор Антті з Фінляндії для більше як 70 лідерів молодіжних, сімейних, чоловічих та жіночих груп. Про це детально тут.

Першим координатором служіння CBS в Україні став один з пасторів ІБЦ – Сергій Сологуб, який почав розвивати це служіння в різних регіонах країни. Тим часом почався переклад матеріалів на українську мову.
Зустірч з Сергієм Сологубом
Наступником Сергія став Володимир Братащук, один з лідерів домашніх груп цієї ж церкви, який займався друком матеріалів та водночас добре знався на програмуванні і почав працювати над розробкою цифрового додатку, що давав би можливість використовувати матеріали CBS через цифрові носії. Також разом з іншими він брав участь у конференції та семінарах, вивчаючи цей метод і презентуючи його іншим.

Тим часом цією методикою зацікавився ще один служитель з Київщини, Василь Гуцало, який почав практикувати її з своєї церкви, згодом і в інших церквах і з 6 грудня 2019 року офіційно перейняв естафету і разом з новоутвореною командою продовжив розвивати CBS в Україні.
Все почалось з короткочасної зустрічі з пастором Антті в Польші під час Європейського Лідерського форуму (25.05.2017), через певний час він познайомився з вищезгаданими братами і сам став практиком цієї програми учнівства.
Зустірч з Антті в Польші
Ключовим моментом стало створення команди з участю сестри Маргре Хейс, що є однією з ключових лідерів цього руху в Європі. Починаючи з 2019 року Василь Гуцало разом з своїми колегами з команди продовжили презентувати CBS в різних регіонах країни.

Важливою подією для формування команди став перший національний лідерський ретріт в Карпатах, що послужив особливим стимулом для праці команди, народженням нових ідей та планів на майбутнє.
Створення команди
© Copyright 2021 Community Bible Study Europe
сайт створили fstudio.