Меню
Community Bible Study 

ДОСТУПНІ МАТЕРІАЛИ

Матеріали CBS є доступні в 120 країнах світу та перекладені на більш як 80 мов світу. Їх використовують більш як 500 000 людей різних церков у всьому світі.

В Україні ми можемо використовувати матеріали російською і українською мовами. На жаль, ми ще не маємо перекладу всіх матеріалів на нашу рідну мову, але працюємо над цим.
Як замовити?
Зазвичай процедура замовлення матеріалів виглядає наступним чином:
1

Ознайомтесь з матеріалами

Матеріали CBS надаються кожному бажаючому вивчати Біблію через лідерів цієї спільноти після ознайомлення зі списком наявних матеріалів.
2
Залиште заявку
Замовити курс можна в електронному або друкованому форматі. При бажанні курс можна роздрукувати самому.
Можлива заявка через вайбер, телеграм у координатора CBS або відповідального за матеріали.
3
Оплатіть друк
Після виконання вашої заявки буде надіслано номер картки для розрахунку за друк в типографії. Ціну можна уточнити з відповідальним за матеріали.
4
Отримайте курс
Після отримання вашої оплати ми роздрукуємо курс та вишлемо його за вашою адресою.
Увага! Перед використанням нашим матеріалів, лідери мають пройти навчання відносно нашої методики. Мова йде про мінімальні навички, які потрібно отримати. Навчання можна пройти через запрошення представників нашої спільноти оффлайн або онлайн, а також використовуючи наші ресурси на сайті.

В нашому служінні ми дбаємо про те, щоб піклуватись про лідерів груп вивчення Біблії, тому, час від часу ми будемо цікавитись вашими успіхами чи негараздами, запрошувати на тренінги та семінари, відгукуватись на ваші запрошення навідати Ваші групи чи провести презентацію нашого служіння для інших лідерів, кого зацікавив наш метод.
Матеріали CBS мають декілька рівнів:
Діти - підлітки
Молодь - дорослі
Замовлення через цифровий додаток
Також замовити будь-який курс можна через цифровий додаток. Перегляньте відео інструкцію щоб дізнатись всі переваги користування цим додатком.
Детальна інструкція про переваги користування цифровим додатком
© Copyright 2021 Community Bible Study Europe
сайт створили fstudio.