Меню
Community Bible Study 

ПОДІЇ

Ретріт у Карпатах 2022
18-20 жовтня 2022 року у Прикарпатті, м. Яремче відбувався другий національний лідерський ретріт служіння CBS, який зібрав 70 лідерів з 15 областей України. Ця подія стала ідейною новинкою для багатьох учасників, які мали небагато інформації про CBS та змогли пройти змістовний тренінг та розпочати групи вивчення Біблії у своїх церквах. А також підвищенням кваліфікації для тих, хто вже має досвід у цьому служінні.
Ретріт проходив у комфортному готелі, що дало можливість отримати невеличку розрядку від військових буднів, насолодитись прекрасними карпатськими краєвидами і просто відпочити та взяти купу практичних ідей для свого служіння.
Культурою служіння CBS є створення особливої родинної атмосфери комфорту, впевненості і турботи, і по словах учасників, нам це вдалося.
Крім практичних тренінгів ми проводили стратегічну зустріч лідерів, де обговорювали наші плани на ближче майбутнє, збільшили нашу національну команду новими представниками від 5-х областей, ділились ідеями, як рухатись далі та інформувати інших про наш продукт. Говорили також про розвиток CBS в українській діаспорі в Європі та за океаном, куди поїхали наші українці.
Подія дала новий стимул та ідеї рухатись вперед у вихованні культури вивчення Біблії в групах у наших церквах а також відкрила нові перспективи та можливості бути більш ефективнішим у розвитку CBS в Україні.
Ретріт у Карпатах 2021
15-17 жовтня 2021 року у мальовничих Карпатах відбувся перший національний ретріт команди CBS. Це була особлива подія, де ми мали змогу зустрітись віч-на-віч, провести спільно з нашими дружинами та гостями продуктивно час, обговорити подальші плани та насолодитись гірськими краєвидами. Девізом ретріту стали слова Христа: «Паси овець Моїх!». Ми багато говорили про лідерство, пасторство та служіння один одному. Цей час нас по справжньому згуртував, як команду і дав нові сили та ентузіазм продовжувати розвивати служіння CBS в нашій країні.
Віртуальна Конференція CBS 2022
© Copyright 2021 Community Bible Study Europe
сайт створили fstudio.